Manželství, vztahy a jejich složitost

Začneme tím nejkrásnějším a to je zamilovanost. Tímto způsobem vznikají všechny vtahy založené na lásce. Jenomže zamilovanost má krátké trvání a měla by přejít v oddanou a nehynoucí lásku. Je tomu tak ve všech případech? Někdy ano, někdy to ale trochu pokulhává.

V partnerství nebo manželství můžeme řešit různé problémy. Některé se vyřeší rychle, zatímco jiné v nás přetrvávají měsíce a nevíme si s nimi rady. Nakonec jsou na pořadu dne dennodenní hádky a nepochopení jeden druhého. Hádáme s kvůli dětem, kvůli prkotinám a maličkostem. Odcizili jsme se nebo řešíme nevěru. Jenomže se stále milujeme a nechceme od sebe. Co dělat v takovém případě?

Na všechny druhy problémů je zde partnerská poradna praha.

manželé

Nadhled někoho třetího může v mnohých případech pomoci, zejména v případě, že se stále milujete a chcete to napravit. Pamatujete si, jak to bylo předtím krásné? Ani vlastně nevíte, co se stalo, že už si nemůžete přijít na jméno? Nerozumíte si nebo se jen hádáte kvůli maličkostem? V některých případech se může jednat opravdu o nepochopení, což se může záhy velice brzy vysvětlit. Jiné je to v případě, že řešíme nevěru nebo třeba vážné zdravotní problémy.

Na nevěru zřejmě neexistuje lék, ale pokud ji chcete společnými silami překročit a udělat nový krok do nového začátku, budete k tomu zřejmě potřebovat někoho dalšího.

žena a muž

Do poradny chodí jak mladší páry, tak svobodné páry nebo naopak manželské po jednom či dvou letech manželství, ale také ty, které už si něco zažily a mají za sebou celé roky v manželství. Nezáleží vůbec na věku, ani povaze krize, přijít může opravdu každý.

Říká se, že vztahy jsou komplikované. Jak to bude u vás? Chcete najít cestu ven z krize? Nemusí to být hned rozchod. Pokud máte alespoň malou šanci na úspěch, určitě to vyzkoušejte. Pokud už to došlo tak daleko, že jste se rozvedli, ale přesto se pořád hádáte a řešíte spory, například kvůli dětem, ale musíte spolu komunikovat, pak možná tímto způsobem najdete cestu, jako společně alespoň mluvit a řešit důležitá témata.

5/5 - (1 vote)