Nové obaly na klíče od auta

Klíče od auta využíváte každý den. Někteří z nás ho mají stále u sebe, kdyby potřebovali s autem vyjet. Ať už potřebujete do práce, na nákup, po úřadech, za kamarádkou nebo kamarádem, na kosmetiku či nehty. Auto je vaší součástí. Klíče se tak během častého používání opotřebovávají a může dojít k tomu, že je obal poškozen. Obal chrání vnitřní mechanismus s elektronikou. Když poškodíte obal, neděje se nic strašného. Pár škrábanců má na svých klíčích od automobilu asi každý. Když to jsou jen škrábance, ničemu to nevadí, ale může se vám stát, že obal praskne, když vaší neopatrností klíče spadnou na zem vedle auta.

auto

Nebo když je doma dáváte na háček a omylem se netrefíte. V tomto případě byste měli koupit nový obal, aby se do elektroniky nedostával nepořádek a klíč fungoval, jak má. Stejně tak, když se vám část obalu ulomí nebo vystřelovací klíč se používáním vychodí a vysouvání je tak znemožněno. Další nemilou věcí je opotřebovanost spínačů, které jsou nejvíce využívány. Funguje vám otevírání vozu, ale zavírání je jen na dobré slovo. Tlačítko musíte mačkat opakovaně a nic se neděje. Funkčnost klíče je pro nás zásadní, a když klíč nebude funkční a vy nebudete mít náhradní, dostanete se do velmi nepříjemné situace. Budete se muset obejít bez auta. To ovšem někdy není možné.

klíč od auta

Vyměňte poškozený obal včas. Nabízíme rozsáhlou nabídku obalů na klíče od různých druhů značek. Máme k výběru až čtyřicet jedna značek. Nemusíte se bát, že byste nenašli ten váš. K jedné značce vozu může být několik typů klíčů. Můžete mít klíče vystřelovací nebo obyčejné ovšem s dálkou. Můžete mít na klíčích různé funkce. Základními je zamykání a odemykání vozu na dálku. Doplňkovou výbavou může být, otevírání kufru. Chraňte citlivou elektroniku a zacházejte se svými klíči opatrně. Poškození obalu je to nejmenší. Při špatné manipulaci můžete poškodit i vnitřní elektroniku.