Odvoz vozu a Vaší maličkosti

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy zkrátka nemůže řídit auto. Ať už je to opojení alkoholem, nebo nějaké zranění, které se Vám přihodí. Pokud se do takovéto situace dostanete, tak nezbývá, než jet domů autobusem nebo vlakem a auto nechat na místě. Ovšem v dnešní době existuje služba taxi odvoz vozu, která zajistí odvoz Vašeho vozu i Vaší maličkosti až před Váš domov.

Tato služba už existuje spoustu let a odvezla nespočet zákazníků v bezpečí domů. Firma dbá na dochvilnost a přesnost časů a v požadovaný čas, je vždy na správném místě. Řidiči jsou samozřejmě proškolení profesionálové, kteří řídí většinu svého života a vždy jezdí opatrně a bezpečně.

odvoz (6)

Pokud se tedy dostanete do svízelné situace a budete potřebovat odvoz vozu, tak neváhejte vytočit číslo, které mají na webových stránkách. Po spojení oznámíte dispečerovi svojí polohu včetně typu auto a on se podívá na nejbližší posádku, co je u Vás. Pokud budete souhlasit s časem vyzvednutí, tak Vám obratem dojde textová zpráva, ve které bude poznávací značka, tovární značka a typ vozidla. Tato zpráva je důležitá hlavně z hlediska rychlého rozpoznání posádky. Takže hned, jak se bude blížit dané auto, tak budete vědět, že jede přímo pro Vás. Po příjezdu vystoupí jeden řidič s auta a půjde spolu s Vámi k automobilu. Tam se opíše stav kilometrů a můžete vyrazit k Vašemu domovu. Po příjezdu zaplatíte řidiči za odvoz a ten nasedá a společně s druhým řidičem odjíždí k dalšímu zákazníkovi v nesnázích.

odvoz (5)

Vy tak budete mít Váš automobil v bezpečí domova, kde na něho uvidíte a nebudete se celou noc strachovat, zda Vám ho někdo odcizí či nikoliv. Proto pokud se někdy v životě do této složité situace dostanete, tak neváhejte a zavolejte tuto společnost. Nejen, že byste mohli přijít o řidičský průkaz, ale také byste mohli zranit někoho jiného a to by Vás mohlo mrzet celý Váš život.

2/5 - (1 vote)