Stěhování hrou

Sledování činnosti pracovníků společnosti Mamut s.r.o. při práci musí v každém pozorovateli vyvolat dojem, že je práce baví a že ji opravdu zřejmě považují svým způsobem za hru. Vyklidit, uložit zabalit, přenést, naskládat do stěhovacího vozu a na novém místě opět z vozu vystěhovat a uložit na určené místo. Připomíná to tak trochu populární puzzle. Jen místo kousků kartonu s obrázkem dávají dohromady skládačku s nábytkem a vybavení domu, bytu, kanceláře či firmy.

Stěhování na klíč

Jejich práce připomíná také koncert. Každý ví, co má dělat a vše na povel má dirigent, manager, který přesně ví, co kam patří a jen vydává příkazy svým pracovníkům. Zákazník zkrátka nemůže být nespokojený.

Navíc tato firma má ještě jednu vlastnost. Není drahá. Proto by titulek tohoto článku mohl znít takto. Stěhování levně po Praze https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/ . Takže poptání této firmy, v případě potřeby přestěhování čehokoliv, se vyplatí.

Jak to probíhá? Po zadání poptávky, se na místo určení, tedy do objektu, ze kterého se bude stěhovat, dostaví manager stěhování. Vše prohlédne, posoudí možné těžkosti. Dohodne detaily. Pak se přesune na průzkum místa, kam se bude vše stěhovat. Opět vše posoudí a zjistí možné komplikace. Na základě svých zjištění nechá ve společnosti vypracovat přibližnou cenovou nabídku.

Stěhováci

Po jejím odsouhlasení zákazníkem se dohodne den D a hodina H. V tuto dobu se pak mna místo stěhování dostaví parta silných chlapů. Odpojí počítače, věci uloží do krabic, nábytek rozmontují a jednotlivé díly pečlivě zabalí, aby byly ochráněny před případným poškozením. Před stěhovaný objekt je přistaven stěhovací vůz přiměřené velikosti. Má vše co je ke stěhování potřebné, manager nezapomněl ani na potřebná povolení vjezdu a parkování. Brzy je vůz naplněn a stěhované předměty převáží na adresu určení.