Co všechno dokáže nejpoužívanější SEO nástroj v ČR?

Na trhu existuje několik nástrojů, které pomáhají s publikací obsahu a správou https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/sprava-prazskeho-hradu/statut celého webu. Collabim je jedním z nich a nejen to. Patří k naprosté špičce, kterou používá většina Čechů. O jeho používání se můžete pokus sami, ale mnohem lepší (zejména na začátku) je svěřit se do rukou odborníků. Nechte starost o Collabim SEOlight a zaručeně nebudete litovat.online marketing

Zjistit, jak si vede konkurence a vaše keywords, co děláte dobře a co naopak špatně může být k nezaplacení. Za systém jako takový přitom nemusíte zaplatit ani korunu. Jeho spravování jistě zabere čas a úsilí, ale rozhodně se vyplatí.

Nejdůležitější funkce

Tento internetový nástroj slouží nejen pro SEO, ale také úzce souvisí s online marketingem jako takovým. Nabízí celou řadu skvělých služeb, které usnadní práci a vylepší stránky každému uživateli, který se do vysněného projektu. Mezi nejdůležitější funkce patří např.:

  • sledování pozic klíčových slov ve vyhledávačích,
  • analýza hledanosti výrazů,
  • analýza URL a PPC kampaní.

Právě s klíčovými slovy souvisí hodně, ale není to všechno. Úžasné je, že ho můžete použít k analýze konkurence a zjistit, co dělají lépe než vy. Vše zhodnotit a podle toho postupovat dále. Poslouží ale také k analýze obsahu, který publikujete a projde i SEO z technické stránky.
mapa online marketingu

Kolik vás to bude stát?

Na výběr máte z osmi různých cenových nabídek. Ideální je vyzkoušet si ho zdarma a poté si v případě zájmu zakoupit jednu z placených verzí. Ty se pohybují od 543 Kč po 8 164 Kč na měsíc, přičemž si můžete vybrat ze tří fakturačních období, a to měsíc, tři měsíce nebo rok.

Kromě toho ale nabízí také verzi na míru, kdy jim sdělíte své požadavky a oni podle toho vytvoří nabídku a rozsah služeb konkrétně pro vás. Zde se cena samozřejmě odvíjí od toho, jaký počet klíčových slov chcete, pro kolik webů a kolik kreditů na provádění analýz budete pravidelně každý měsíc dostávat.