Je zdravý třtinový cukr?

Co je to ten třtinový cukr? Jaký je rozdíl mezi bílým a třtinovým cukrem? My vám to dnes objasníme, a nabídneme vám ten náš v té nejlepší bio kvalitě! Zakoupili jste někdy u vás v obchodě nebo ochutnali u známého třtinový cukr? Víte vlastně jaký je rozdíl mezi bílým cukrem, který denně používáme do kávy, čaje nebo do koláčů, dortů, buchet apod.? Pokud ne, tak náš článek pro vás bude zaručeně i zajímavý. Tyto dva cukry se od sebe liší hlavně složením, které mají. Melasa zůstává ve třtinovém cukru, zatímco u bílého bohužel chybí. Co je to ta melasa? To je výtažek ze cukrové třtiny bohatý na vitamíny a minerály.

třtinový cukr

Proto pokud pravidelně konzumujeme cukr klasický, tak do těla nedostáváme vůbec žádné tyto prospěšné látky. Zdravá výživa doporučuje i med, který hojně konzumovaly naše babičky. Takový ten přímo od včelaře se v ústech je rozplyne. Náš bio třtinový cukr můžete přidávat téměř do čehokoliv. Říká se, že všeho s mírou, a proto vás zajisté nenutíme, abyste jej konzumovali denně na kila, to by asi váš žaludek nebyl moc rád. Ale pokud hledáte vhodnou, a zdravou variantu pro své stravování, pak jistě neváhejte a zavítejte k nám pro ten náš. Jestliže ještě stále váháte tak se podívejte na naše třtinové cukry https://eshop.koldokol.cz/trtinove-cukry/

med

Náš e-shop nabízí i další produkty v bio kvalitě, protože jsme součástí přírody, a využíváme jejich bohatých darů, které nám celoročně dává. A pokud jste milovníci limonád, tak zajisté rádi ochutnáte naše! Máme u nás i přírodní kosmetiku, která je vhodná pro osoby s citlivou pletí nebo kůží. Dále to jsou džemy, křupání, čaje, chutney atd. Jestliže se vám naše výrobky líbí tak, že jste se rozhodli nakoupit velké množství nejen pro sebe, ale i pro své blízké, nebo známé nějakou tu zdravou mlsku, tak oceníte naši dopravu zdarma, která je již od 850,- Kč! Máme i žebříček nejvíce prodávaných surovin, a těmi se také můžete inspirovat jestliže je váš nákupní košík stále prázdný. Vřele doufáme a věříme, že u nás nenakoupíte pouze jednou, ale že se k nám brzy zase vrátíte pro další skvělé výrobky, a stanete se tak naším pravidelným zákazníkem!