Kde je prezident Miloš Zeman? – Nová populární událost na Facebooku

Většina z nás si již pravděpodobně položila otázku kdepak je Miloš Zeman a proč ještě se nerozhodl promluvit k svým občanům? To bohužel neví nikdo, ale internet se samozřejmě rozhodl, že tuto situaci jen tak nenechá, jak to má ve zvyku, a na rozdíl od hlavy státu, bude reagovat okamžitě. Pražský hrad
 
Již delší dobou na Facebooku většina z nás vidí událost, která se jmenuje Společné hledání prezidenta Miloše Zemanaa není divu, že je mezi ostatními uživateli velmi populární. Jedná se samozřejmě o vtip, kterého cílem je důrazně naznačit, že občané vyžadují od Miloše Zemana minimální snahu se vyjádřit k situaci momentálně panující v České republice. 
 
Pořadatelem akce je uživatel Jan Vařeka, který tuto veřejnou facebookovou událost popsal následujícím způsobem: Pomozte naší zemičce a zkuste společně najít našeho prezidenta, který zatím zůstává ukrytý na neznámém místě.”Ihned poznáme, že se vskutku jedná o ironii, ale i tak poměrně explicitně vyjadřuje, co lidem opravdu vadí.
 
Dokonce zakladatel této akce také poměrně nedávno přidal i další příspěvek k této události: Dobrý den přátelé. Dostal jsem již potvrzenou informaci od moravské kontrarozvědky o nultém pacientovi, který již před 7 lety přivezl nový COVID-19 do Evropy, jímž byl údajně Miloš Zeman. Jelikož se Zeman neúčastnil téměř žádných akcí, kromě sjezdu KSČM, kde jsou stejně všichni staří a brzo zemřou, musela Čínská vláda vymyslet jiný způsob šíření koronaviru, což pochopitelně nějakou dobu trvalo. Otázka je, zda ještě prezident žije a pokud ano, kde to vůbec je. Zde přikládám odkaz na video, které je jedním z důkazních materiálů.” Samozřejmě to je velice kontroverzní vyjádření, kterého cílem je pobavit lidi a ukázat těm, kteří se starají o PR hlavy státu, že občané skutečně stojí o jeho proslov.Událost se stala mezi uživateli velmi populární
 
Zatím 8,3 tisíc lidí oznámilo, že se této akce zúčastní a 36 tisíc má zájem, a rozhodně toto číslo bude stoupat. V případě, že i vy chcete ukázat, že čekáte na jakoukoliv reakci z Pražského hradu, tak 1. dubna na Pražském hradě, kdy už snad koronavir nás opustí, můžete se s ostatními zájemci potkat na nádvoří na Hradčanech v Praze.