Legíny na sport

Sportovní legíny s vysokým pasem a levně se dají velmi jednoduše pořídit. Já sama jsem dvoje legíny s vysokým pasem měla musím říct, že skoro za hubičku. Měla jsem totiž slevu, protože u prodejce nakupuji opravdu často, až moc. Baví mě nosit legíny. Jsou velmi pohodlné, a navíc dokáží skrýt to, co nechcete. Takže vytahané a velké břicho nemá šanci. Já sama jsem toho důkazem. Jsme po porodu dvou dětí a moje břichu už nenají jako před dětmi. Dříve jsem hodně běhala a dělala fitness, ale po dětech už moje postava nebyla taková, jako jsem si přála.

Legíny na sport se vyplatí.

A tak jsem si řekla, že to budu maskovat legínami s vysokým pase, které koupím velmi levně. A navíc, jsem si taky připadala více krásná. I když je po porodech dala dolů dvacet pět kilo, břicho zůstalo. Nohy a ruce, zadek jsem jsi opravdu krásně zpevnila, ale břicho mi nejde. Byla jsem i u trenéra a ten taky řekl, že to již nepůjde, že je kůže hodně povolená. A tak jsem si řekla, že budu sice dál cvičit a běhat, ale pořídím si sportovní legíny s vysokým pasem a levně. A už jich mám deset!

Kupujte kvalitní legíny.

A vy se možná ptáte, jak je můžu vůbec unosit. Deset legín není přeci jen tak. A tak vám tedy řeknu, že sportovní legíny s vysokým pasem a levně nosím tak často, že je moc ráda střídám, a tak není divu, že jich potřebuji fakt dost. Nebo kolik byste jich chtěli vy? Víte, já, když cvičím, tak si samozřejmě beru jedny legíny, ale pak se převléknu, vysprchují a beru jiné. A vemte si, že cvičím pětkrát týdně, tak hodně legín vážně nutně potřebuji. A jsme velmi ráda, že se takové legíny s vysokým pasem dají sehnat opravdu levně. A když se domluvíte s prodejce, tak si myslím, že jistě půjde dát nějaká sleva, když budete od něj odebírat legíny. A pokud je vážně máte ráda, tak vám prodejce dá například i zákaznickou kartu, takže vám nic chybět nebude. A až si nasbírat dost bodů, tak třeba dostanete legíny s vysokým pasem zadarmo!