Léky přes internet

Nákup léků a potravinových doplňků přes internet je velmi oblíbený a stále má vzestupnou tendenci. Z pohodlí domova objednáme vše potřebné. Navíc si v klidu a můžeme prohlédnout celý sortiment, který lékárny nabízí. Internetových lékáren, stejně jako jiných online obchodů, je bezpočet. Lze si vybrat tu správnou a je nákup v internetových lékárnách vůbec bezpečný? Nákup léků online nás láká především pro příjemnější ceny, než nabízí kamenné lékárny. Úspora financí a času je tedy nepopiratelná. Někdy se setkáme i s nabídkou, kdy k potravinovým doplňků dostaneme nějaký bonusový dárek či slevu.
platíčka léků
platíčka léků
Dalším plusem je podrobný popis léků, který si můžete na internetu v klidu přečíst. Navíc jsou pro nás občas přínosné recenze od ostatních uživatelů léků, o které máme zájem.
Někteří konzervativní kupující stále dávají přednost kamenným prodejnám, kde si mohou nechat poradit od zkušených magistrů. Můžeme se od nich dozvědět o vzájemné interakci léků nebo o nežádoucích účincích. V internetové lékárně si nekoupíte léky na recept. Měli byste se pokusit vyvarovat nákupu u pochybných prodejců a raději svůj nákup směřovat k osvědčeným internetovým lékárnám. Určitě nekupujte léky ani potravinové doplňky na Facebooku nebo jiných sociálních sítích, kde lidé často nabízí léky, které mají doma. Některé léky mohou být padělky, které prodejce nabízí s vidinou zbohatnutí. Ideální je, pokud lékárna, kterou si k nákupu zvolíte, má ještě í kamennou prodejnu.
banner lékárna
banner lékárna
Zdraví si chránit musíme a nákup u pochybných prodejců by ho mohl ohrozit. Pár ušetřených korun, zato určitě nestojí. Pozor byste si měli dávat zvlášť při nákupu léků podporujících erekci. Právě ty patří často mezi falšované.
Prodej léků a potravinových doplňků českých lékáren kontroluje Státní ústav pro kontrolu léčiv, který dohlíží na splnění podmínek pro prodej.