Lidská vášeň

Neslyšíte krávy?
Každý člověk si pod. pojmem hobby představí něco jiného, koneckonců někoho baví to a jiného ono. Z toho důvodu je na světě mnoho zajímavých lež bizardních koníčků. Mezi nejzvláštnější koníčky, který je populární především ve Spojených státech patří bezesporu „mooing“. Volně přeloženo jako bučení. Provozovatelé tohoto koníčku patří mezi ty, kteří jsou schopni napodobovat různé zvířecí zvuky a jak nám název napovídá, nejde o jiné zvíře než nám blízkou krávu. Ti, kteří cítí, že jim bučení jde obzvlášť dobře se mohou účastnit soutěžích v této disciplíně. Takové soutěže se nekonají nikde jinde než na kravských pastvinách.
bučící kráva
Dalším bizardním koníčkem je neobyčejné vystavování psů. Výstavy psů jsou mnohým známy, avšak tyto jsou v něčem odlišné. Páníčci své milované mazlíčky stříhají velice neobvyklým způsobem. Jejich srst nabývá na mole nejrůznějších barev a tvarů a vytváří tak podivuhodná vyobrazení.
Z pohodlí domova na vrchol hory.
Ne každý koníček musí být čistý originál, někdy stačí lehce pozměnit všední aktivitu. Například změnit místo jejího vykonávání a během chvíle tu máme extrémní sport.
Extreme ironing neboli extrémní žehlení, je, jak už nám název prozrazuje, žehlení v extrémních podmínkách. Jednotvárnou a poměrně nudnou domácí práci provádí nadšenci na těžko přístupných místech, kam by se odvážil málo kdo. Obývací pokoj, tak není nejčastějším místem, kde vyznavači tohoto hobby žehlí své prádlo, nýbrž vrchol hory nebo okraj smrtonosného útesu.
žehlička vedle prádla
Všem na očích.
Někteří lidé jsou rádi viděni. Pro ty je tu trochu odlišní koníček. Mnozí toho už byli svědkem, kdy se před kamerou během obyčejné reportáže, objevila osoba, snažící se na sebe strhnout veškerou pozornost. Narušování televizních reportáží, okořeněná o snahu rozptýlit plně soustředěného reportéra a vytrhnout ho tak z kontextu jeho práce. Tito lidé se zároveň snaží o získání co nejvíce televizního času, a to vše ryze pro pobavení.
V dnešní době plné bizardních věcí se už není zkrátka čemu divit. Koníčky jsou různé, a stejně tak i lidé. Z toho důvodu jich bude na světě stále jen přibývat a my se tak budeme mít stále čemu divit.