Nůžkové stany různé velikosti

Nůžkový stan je praktickou a velice účelnou volbou při pořádání různých akcí. Využijeme jej také v případě, že potřebujeme zastřešit catering, narozeninovou oslavu, uspořádat večírek či párty. Skvěle se hodí i pro firemní účely. S nůžkovým stanem totiž vykouzlíte během pár krátkých chvil velice sympatický přístřešek, který se dá opravdu snadno rozložit a opětovně snadno složit. Celé postavení je velice rychlé a nezabere vám více jak pár minut.
svatební party.jpg

· Nůžkové stany se prodávají v různých velikostech. Ty menší, například o rozměru 3×3 metrů můžete využít také pracovním způsobem. Pořizují si je zejména klienti, kteří mají firmy a potřebují zastřešení pro firemní účely. Díky stanu totiž můžete vykouzlit báječné prostředí na veletrhu, zastřešit prezentaci i vytvořit ochranu proti slunci či dešti v jakémkoliv počasí v letním venkovním prostředí.

· Hodí se pro zahradu, ale dát je také můžete na pevný podklad, například na beton. Mají mnoho různého využití, a proto jsou skvělou volbou jak v soukromém sektoru, tak také v pracovní a profesionální oblasti.
koncert a konfety.jpg

Vytvořte přístřeší během pár krátkých chvil

Proti dešti, větru ale také proti sluníčku vás nůžkové stany ochrání. Před deštěm vytvoří skvělé přístřeší, odolají i větru a dalším povětrnostním podmínkám. Vybírat si můžete hned z několika velikostí a také barev. Mají dlouhou životnost a spolehnout se můžete i na kvalitní materiály, ze kterých se právě tyto nůžkové stany vyrábějí. Nabízíme také různé typy, pro různé příležitosti, například Standart nebo Premium.

· Vše je navíc zabaleno v praktické transparentní tašce na kolečkách, takže si stačí dovézt stan tam, kam potřebujete a lehce postavit. Jde o kombinaci kvalitních hliníkových konstrukcí s pevnou a voděodolnou plachtou. Navíc jsou i boční plachty nepromokavé, takže i při dešti zůstanete ve stanu v suchu a pohodlí.

· Užijte si venkovní letní teploty. Nepřekvapí vás ani déšť, ani škaredé počasí, žádnou akci ani grilovačku už déšť nezkazí.