Erotické masáže jsou opředeny mnoha mýty

Technika erotických masáží je známa již po staletí. Zatímco Evropu svírala mnohá sexuální omezení a tabu, starověká Čína poměrně běžně zařazovala tento léčebný prvek k navození pohody, k léčbě hysterie a depresí, k žádoucímu uvolnění mysli a rozproudění životní energie.
masáž zad.jpg

Masérka není prostitutka

Mezi lidmi panuje častokrát mylný názor, že jde o klasickou sexuální službu, tedy pouze o jinou techniku, kdy je jejím cílem dosáhnout za každou cenu orgasmu klienta (nebo klientky). Masérka je považována za jakousi „lepší“ prostitutku, která provádí úkon pouze dlaněmi, třením mezi stehny, bosými chodidly, anebo svými prsy, přičemž nedochází k zasouvání penisu do pochvy. Podstata však spočívá v něčem jiném.
relaxace při svíčkách.jpg

Trochu jiný pohled

Dosáhnout orgasmu při erotické masáži možné je, ovšem jedná se o hluboký vnitřní prožitek, který častokrát lidé neprožijí ani při běžném každodenním sexu. V této souvislosti se opět dostáváme k tématu nevěry, neboť správně prováděná technika úzce souvisí s určitou spřízněností dvou duší – klienta a masérky. Pokud mezi nimi nepanuje naprostá důvěra , nelze hovořit o nějakém úspěchu. Mnozí také upřednostňují fyzický vzhled masérek a opomíjí jejich vnitřní kvalitu. Ta je právě v těchto chvílích rozhodující – jejich postoj, způsob doteků a hlazení, stimulace na správném místě ve vhodnou chvíli, souznění s klientem (partnerem). V okamžicích intimního sblížení totiž dochází k duchovnímu propojení a v podstatě se jedná o způsob náklonnosti – milování dvou živých bytostí.
květ v pupíku.jpg
Lidé, kteří tuto techniku vyzkoušeli, často popisují velice příjemné zážitky, jež nemusí přímo souviset s třením pohlavních orgánů. Ty mohou být součástí celé procedury, anebo nemusí. Záleží vždy na postoji masérského salónu a na vzájemné dohodě. Ovšem nutno podotknout, že právě uvolnění, něha, bezstarostnost, rozkoš – to jsou atributy, které do těchto míst vhání tisíce spokojených a roztoužených zákazníků. Jsou to většinou pracovně zaneprázdnění, stresem pohlcení lidé, kteří v partnerském svazku nic takového nemohou prožít a proto hledají útočiště tam, kde bude jejich přirozená touha uspokojena.