Sen o vlastním bydlení proměněný v realitu

Vlastní bydlení v domečku nebo bytě může být pro mnoho lidí nedosažitelným snem. Ceny nemovitostí v posledních letech rostou geometrickou řadou a ani díky období v karanténě jejich ceny zásadně neklesly. Mnoho mladých párů nebo rodin se tak musí uchýlit k jedinému možnému řešení, nastěhovat se do nájemního bytu bez vidiny vlastního bydlení. Tento problém se v dnešní době ovšem netýká pouze mladých rodin, které mají často hluboko do kapsy, ale téměř kohokoliv. Byty v Praze jsou enormně drahé a pracující člověk dnes nemá možnost částku na koupi bytu obstarat ani do konce života. Jak tedy s takové situace vyjít jako vítěz a do vlastního bydlení se skutečně nastěhovat? Pomoci můžou bankovní společnosti.

sloupečky peněz

Dnes už není žádnou novinkou, že bankovní úvěry nám často pomohou zainvestovat větší investice v podobě bydlení nebo automobilu. Zkrátka lidé si za pomocí bank plní sny, které by si jinak nemohli nikdy dovolit. Ovšem i banka má přesná měřítka na své klienty a rozhodně nepodá pomocnou ruku každému, kdo si o ní požádá. Stačí jedna pozdě splacená faktura u mobilního operátora, nezaplacené zdravotní a sociální pojištění nebo špatná platební minulost a banka před vámi zavře dveře. Pro ně jste totiž v tu chvíli nespolehlivý žadatel a s půjčkou se můžete s největší pravděpodobností rozloučit.

klíč ve dveřích

Možná i z tohoto důvodu vznikly nebankovní společnosti, které na takové klienty čekají s otevřenou náručí. Americká hypotéka bez registru Nebankovni-hypoteky-uvery je tak skvělou variantou pro tzv. problémové žadatele, kterým banka úvěr z jakéhokoliv důvodu nemůže poskytnout. Cílí také na důchodce, kteří díky svému nízkému důchodu nemůžou bankovním měřítkům nikdy vyhovět. Nebankovní společnosti navíc většinou zdlouhavě neprověřují platební minulost žadatele, schválení úvěru se tak urychlí. Výhodná je úroková sazba, kterou americká hypotéka od nebankovních společností nabízí srovnatelnou s bankovními společnostmi.