Školní výlet s pozitivním účelem a zábavou

Hledáte jedinečnou zábavu, která by se dětem líbila a vy byste jí mohli uplatnit při vaší školní exkurzi? Zábava, která děti nadchne a budou za tokový výlet vděční. Mi jednu takovou zábavu pro vás máme. Je to hra u které se děti naučí pracovat v týmu a budou muset spoléhat jeden na druhého.

DSC8052

Střílecí hra, která se jim zalíbí. Mluvíme o laser game Praha. Naše společnost má možnost uskutečnit různé školní výlety a ne jen ty. Laser game je vhodná i pro firemní akce nebo večírky, rozlučky se svobodou a jako narozeninové dárky.

Co to vlastně laser game je? Je to hra pro více účastníků. Některé hry jsou určeny pro týmy a jiné pro jednotlivce. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů, které získáte zasažením protivníka nebo získání a udržení nějakého bonusového místa jako jsou rány a základny. Nemusíte se bát, že by se děti zranili jedná se čistě o laserové zbraně, které nikomu neublíží. Těmito zbraněmi se trefujete do vest, které laserový paprsek pohlcují a zaznamenávají zásah. Na výběr máme dvě hrací arény a celkem jedenáct her. Hry jsou rozděleny podle zkušeností hráčů. Některé hry jsou pro úplné začátečníky, kteří se s hrou nikdy nesetkali a hrají ji poprvé. Jiné jsou již pro pokročilé hráče, kteří již nějaké zkušenosti mají. Pro ty co hru hrají pravidelně a jsou v ní velice zdatní máme i hry pro experty. Ti ovšem už mají spoustu zkušeností. Některou hru vám rádi představíme, abyste věděli do čeho se školní výlet vrhne.

billboard-left(1)

Vybrali jsme hru Death Match. Hra je určena pro hráče začátečníky. Nemusíte se bát, že byste nepochopili pravidla hry, jsou jednoduchá a hra není složitá. Skvělá volba na rozehřátí hráčů. Za začátku hry hráči dostanou odlišné barvy. Každý hráč hraje sám na sebe, takže jsou pro něj všichni ostatní terčem. Čím více hráčů zasáhne laserovou zbraní tím více bodů získá. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů a přiblížit se tak k vítězství. Neváhejte a dopřejte dětem radost.