Vystupte z řady


Běžné domy se stavěly a staví především ve tvaru čtverce a obdélníku. Jen málo domů má jiný půdorys. Stavby pravidelného tvaru jsou totiž jednodušší a levnější. Jestli si aktuálně vybíráte projekt pro svůj nový dům, můžete si vybrat u nás. Nabízíme spoustu typových projektů. Stavíme jak čtvercové a obdélníkové půdorysy, tak u nás můžete najít i něco jiného. Poměrně oblíbeným se stal bungalov ve tvaru l, který se vyznačuje zajímavým půdorysem, který opravdu vypadá jako písmeno L. Takový dům zaujme všechny na první pohled. Získáte netradiční dům, který vynikne v zástavbě klasických domků.

stavba domu

Nechcete stavět sami?
Někteří lidé si troufnou na stavbu svépomocí. Tuto variantu volí zejména lidé s nižším rozpočtem, kteří potřebují aby byl dodržen, protože nemají peníze navíc. Část stavebníků svépomocí si chce všechno udělat po svém, protože nevěří stavebním firmám. Ten kdo ale potřebuje bydlet rychleji si většinou nemůže dovolit stavět svépomocí. Trvá to totiž déle než když byste si dům nechali postavit.

bungalov dům

Proč si vybrat nás?
Pokud nemáte dodatek zkušeností a nejste z oboru, stavba svépomocí vám vezme opravdu hodně času. Ušetříte sice za práci, ale na výsledek si počkáte. Jestli už nechcete trávit čas v bytě a chcete se přestěhovat co nejdříve, nechte si dům postavit. Pokud zvažujete stavbu od firmy, je potřeba ji pečlivě vybírat. Ne každá firma je spolehlivá. My patříme mezi to nejlepší co můžete v oboru sehnat. Podívejte se na naše recenze, které píší naši klienti. Postavili jsme už desítky domů, které odpovídají moderním požadavkům na bydlení.
Stavíme zděné domy i dřevostavby. Pokud potřebujete bydlet za pár týdnů, je pro vás ideální dřevostavba. Navíc vám můžeme zařídit i stavební povolení. Stačí si sehnat pozemek a o zbytek se postaráme my. Díky tomu budete bydlet ještě rychleji než jste čekali.