Jak na reprezentativní zázemí pro zaměstnance?

Vlastnit firmu s sebou přináší jistou dávku odpovědnosti nejenom o ni, ale i o samotné zaměstnance. Ti ze sebe každý den vydávají maximum a za svojí píli jsou náležitým způsobem finančně ohodnoceni. Jenže jen měsíční výdělek je pro mnohé zaměstnance málo. Jako bonus rádi uvítají i benefity, které jim zaměstnavatel může nabídnout. Firemní stravování, stravenky nebo dovolená nad rámec už patří spíše k těm standartním benefitům. Pojďme se podívat na ty méně tradiční, které pomáhají přilákat nové zaměstnance.

Pracovní kolektiv

Firemní stravování
Ano, dnes už se jedná o poměrně standartní benefit, který nabízí řada větších firem. Ty menší povětšinou tento problém řeší za pomoci stravenek, které jsou do jisté míry dotované ze strany zaměstnavatele. Věřte, že hladový zaměstnanec je nevrlý zaměstnanec. Je tedy ve vašem zájmu tuto zdánlivou banalitu nebrat na lehkou váhu. Firemní stravování Praha nabízí dovážku hotových jídel, které vaši zaměstnanci jistě ocení.

Vlastní školka
Mnoho firem už i u nás v Česku se může pyšnit vlastní školkou určenou primárně pro ratolesti zaměstnanců. V době, kdy je doslova nadlidský úkol sehnat místo v přeplněných mateřských školkách, je tento benefit ze strany zaměstnavatele skutečně žádoucí.

firemní stravování

Home office
S home office je to složité. Zatímco zaměstnanci s kancelářskou profesí mohou z domácího prostředí pracovat vcelku snadno, některé obory zkrátka práci z domova vykonávat z logiky věci nemohou. Zvláště v době tvrdého lockdownu se home office stal příjemným benefitem, který rozbil do té doby zažité představy a stereotypy. Pandemie snad jednou pomine, nově nastavené a do jisté míry revoluční podmínky pro zaměstnance nikoliv.

Příspěvek na sportovní aktivity
V dnešní době představují permanentky na nejrůznější sportovní aktivity cenově velmi náročnou investici. Je proto více než příjemné, když v tomto ohledu zaměstnavatel na pohyb alespoň částěčně přispívá.