Kupte originální dárek

Stále hledáte neprosto originální dárek k narozeninám? Poradíme vám pár naprosto neotřelých dárků, kterými jistě potěšíte každého oslavence – a to bez rozdílu věku a pohlaví!

Prvním způsobem, jak zaručeně potěšit každého, kdo slaví narozeniny, je darovat peníze. Jedná se o univerzální dárek, který každý může použít dle své chuti a možnosti. Za peníze si může koupi oblečení, mobilní telefon, nebo třeba i něco dražšího. Záleží na tom, kolik jste ochotní darovat. Pokud navíc peníze darujete společně s přáním, máte vyhráno!

narozeninový dort

Například přání 3D je přímo stvořené k tomu, abyste do něj vložili nějaké peníze nebo šek. Oproti těm klasickým přáním se liší v tom, že jakmile jej otevřete, vyskočí na vás vkusný a moderní obrázek. Založené peníze v něm navíc umocní celý pocit radosti a originality.

Dalším způsobem, jak potěšit naprosto každého, je darovat zážitek. Má oslavenec rád auta, adrenalin nebo je spíš pohodový typ? Je to úplně jedno! Pro každého se najde ten pravý zážitek! Mezi ty nejoblíbenější patří poukázka do restaurace, skok s padákem, let balonem nebo třeba poukázka do 5D kina. Nicméně na internetu naleznete i celou řadu dalších zážitků, které je možné darovat komukoliv bez rozdílu věku.

narozeninový dárek

Dalším způsobem jak potěší oslavence, je darovat pobyt. Pokud se navíc jedná o vašeho syna, dceru, manžela nebo rodiče, můžete si udělat krásnou rodinnou dovolenou. V zásadě je jedno, zda vyrazíte na několik dní do zahraničí, nebo si uděláte pouze prodloužený víkendy tady u nás v České republice. Všechny pobyty jsou úžasné a udělají radost.

Posledním způsobem, jak potěšit, je darovat zvířátko. Obzvláště děti, nebo senioři ocení, pokud si budou mít s kým hrát, povídat a s kým trávit čas – a je úplně jedno, jestli koupíte křečka, morče, kočku psa, nebo třeba koně. Všechny zvířata bezpochyby potěší.