Reality show

Pamatuje na doby známých reality show? Sice již dnes nejsou tak masivně v programu, ale stále se najdou. Jako například vysílaná kuchařská show (i o ní můžeme říci, že patří do tohoto typu programu). Nejznámější je jistě ta, kde byli lidé ve vile a měli spolu žít, další je přežití na ostrově ve dvou a následně v jednom týmu. Co si myslíte o těchto pořadech? Dle mého názoru je zajímavé sledovat, jak se lidé v určitých situacích budou chovat a jednat. Jen si představte, že jste na nějakém ostrově s několika lidmi a musíte zvládnou nejen s vycházet mezi sebou, ale máte také velice omezené možnosti stravování (pouze to, co vám nabídne tamní příroda).
kluk před tv
Nemáte ani možnost podívat se na internet, zatelefonovat a používat mobilní telefon, je potřeba plnit různé výzvy. Vůbec to není lehká situace. Ano, musí to být velké dobrodružství, a i pro diváka je to velice atraktivní pořad. Další pořad, který je jistě zajímavý je, kdy jsou soutěžící zavřeni ve vile a opět nemají kontakt s okolním světem, musí spolu vycházet a plnit různé úkoly.

 

Děti se mohou na takové pořady dívat, ale je potřeba rozlišovat které ano a které ne. Záleží vždy na rodičích, jestli dětem dovolí se na takový program dívat nebo ne. Znáte i pořad, kde ukážete svoje kuchařské dovednosti? Ano, nyní je takový pořad v televizi a již i byl. Velice zajímavý pořad, do kterého se hlásí mnoho lidí. Přihlásili byste se také do takové show? Myslím, že to není špatný nápad vyzkoušet svoje dovednosti.

 talk show

Reality show jsou pro specifický typ lidí. Záleží vždy o jakou jde. Jsou takové, na které se může dívat každý a pak takové, které nejsou pro každého. Byť jsou takové pořady poměrně na ústupu, tak se najdou. Možná si vzpomenete i na show, které běží na jedné známé televizi, kde se rodiny přihlašují a vyměňují si manželky. Opět je zajímavé sledovat, jak se kdo bude chovat. Nicméně je potřeba si uvědomit, že pokud je to reality show, mohou zde být vyvolávány umělé konflikty. Například dávají určitá témata, o kterých se mají mezi sebou bavit. Musíme takové pořady brát s rezervou, ne vždy musí jít opravdu pouze o reálné situace. Nicméně se reality show můžeme bavit, koneckonců nám slouží pro zábavu. Pokud někdo z vás chce, může se do podobných pořadů sám přihlásit a vyzkoušet si, jaké to je a jak probíhá natáčení.