reklamní propisky s potiskem

Propiska patří mezi denní potřeby, které stále využíváme. Pokud vlastníte firmu nebo značku vyšperkujte si ji vlastním potiskem a dejte o sobě vědět.

Reklama nejsou jen letáky, billboardy, ale patří zde i reklamní předměty. Můžeme zde zařadit hrnky, sklenice, tašky, bloky, domácí potřeby, kosmetiku, ale také například propisky nebo usb disky. Právě zmíněné propisky jsou předměty, které využíváme každý den a těší se oblibě. Ať už v práci nebo třeba doma při vyplňování složenek, psaní seznamu nákupu anebo k podpisu smluv a jiných.

propiska

Reklamní propisky

Reklamní propisky s potiskem patří mezi nejoblíbenější reklamní předměty firem. I přes malý prostor zde mohou společnosti vložit název, kontakt a logo, a tak díky tomu propagovat svou firmu kdekoliv, kde je potřeba něco psát. Reklamní propiskou s potiskem můžete obdarovat své obchodní partnery, zaměstnance nebo návštěvy ve své firmě. Můžete je vložit do reklamních balíčků, mít je na stole při jednání a mít je teda vždy k dispozici. Je to předmět malý, který i přes to dokáže udělat velkou službu v oblasti prezentace firmy nebo značky.

propisky a peníze

Jak na reklamní propisky s potiskem

Pořídit si pro svou firmu nebo značku reklamní propisky s potiskem není nic složitého. Jsou přijatelně cenově dostupné. Zařídit si je můžete z kanceláře, restaurace anebo doma večer z obýváku. Prostě se na to vrhnete kdekoliv, kde máte chvíli čas a přístup na internet. Stačí si vyhledat stránky pro vytvoření návrhu potisku. Zvolíte si styl propisky, materiál propisky, který může být plast, kov, hliník, korek nebo dokonce bambus. Pro náročné jsou v nabídce i luxusní sady s obsahem zlatých kovů. Důležitá je barva, návrh potisku, počet kusů propisek vše odeslat a máte hotovo. Nevíte si rady s návrhem? I v této situaci nemusíte zoufat. Specialisté Vám vytvoří návrh zdarma a vy ho jen odsouhlasíte. Zakrátko se už můžete těšit na reklamní propisky s potiskem, kterými ohromíte na další obchodní schůzce. Reklamní propisky s potiskem samozřejmě můžete doplnit o zvýrazňovače nebo pastelky také s potiskem.