Váš byznys pomůže nastartovat CzechStater

Rozjet svůj vlastní byznys a udržet jej v chodu rozhodně nepatří mezi jednoduché činnosti. Na podnikatele čeká velká spousta nástrah, jak administrativních, tak právních či obchodních. Ne každý si s nimi dokáže poradit, což může způsobit zbytečný zánik společnosti a zadlužení jejího majitele. Začínajícím českým firmám má pomoci projekt CzechStarter.
CzechStarter je projekt agentury pro podporu podnikání a investic nazvané CzechInvest. Mladé inovativní start-upy díky projektu mohou čerpat až 100 hodin mentoringu od zkušených podnikatelů a mentorů. Navíc od nich získají know-how, díky kterému se jejich byznys posune dál a bude tak mít větší šanci na úspěch. Toto poradenství je v hodnotě 200 tisíc korun. Zájemci tak získají cenné rady a zkušenosti v oblasti práva, financí, ochrany duševního vlastnictví nebo marketingu. Dále jejich firma získá podporu na networkingových akcích v Česku i zahraničí.
žárovka znázorňující nápad
Pro koho je projekt určen? Pro všechny české malé a střední podniky, které splňují následující podmínky:
·         Mají již existující produkt nebo službu. S pouhým nápadem projekt nepracuje, ale postačí třeba jen beta verze produktu či jeho prototyp.
·         Podnik není na trhu dlouho, jeho věk se pohybuje od 0 do 3 let.
·         Podnik má maximálně 50 zaměstnanců.
·         Sídlo se nachází na území ČR a provozovna nesmí ležet v regionu hlavního města Prahy.
·         Musí se jednat o právnickou osobu.
·         Jedná se o nadějný podnik s velkým potenciálem do budoucna. A to i v nadnárodním měřítku.
spolupráce lidí
Jak již bylo řečeno, projekt nabízí spolupráci se zkušenými mentory. Těmi jsou odborníci a zaměstnanci renomovaných poradenských firem (například JŠK nebo Havel & Partners). Jedná se o úspěšné a zkušené lidi, kteří pomohou s posunem vašeho byznysu směrem kupředu.
Díky projektu získáte nejen poradenství a možnost dostat svůj produkt na trh, ale můžete také sehnat silného strategického partnera. Na rozjezd podnikání nabízí CzechInvest podporu až 1 milion korun.