Zařizujeme byt

Předpokládejme, že nejste žádný bytový designér, o kterém ještě bude řeč a že nejste nějak mohovitý. Takže popadnete každý kus nábytku, který kde seženete co nejlevněji, nebo si jej nataháte ze sběrných dvorů. Ano i tak se to dá udělat. Já osobně, protože jsem neměl ani korunu a v mém věku už se mi nic kupovat nechtělo, počkal jsem na den kdy se sousedi chtěli zbavit svého staršího nábytku vyhozením do přistaveného kontejneru. Stůl a židle, nějakou skříň a bylo vymalováno. Protože je mi jedno v čem dožiji. Mladí lidé však toto barbarství páchat jistě nemusí. Nota bene že jistě mají nový byt větší než mých dvacet metrů čtverečních.

Návrh moderního bytu

Takže jim začnou ty krásné starosti, jak který pokoj zařídit, kde bude obývák a kde ložnice, ale také hlavně jak rozmístit nábytek a k tomu další a další věci.

Zde pak začíná vyměřování a počítání, aby se nakonec zjistilo, že ta skříň tamhle sice vejde, ale pak bychom museli z pokoje odcházet oknem, kdybychom ovšem dali sedací soupravu přímo před něj. O nějakém estetickém pojetí se pak již ovšem nedá mluvit. Také umístění toho a toho vedle něčeho bude působit jako pěst na oko.

Nastává fáze rozkreslování a zkoušení a pomyslného posunování, ovšem výsledek se buďto nelíbí jemu, nebo zase jí, popřípadě dětem. Nejsme všichni stejní, byť jsme jedna rodina.

Moderní nteriér

Nu, a zde přichází ke slovu člověk, kterého jsem jmenoval na začátku článku, a to totiž právě onen bytový designér. Zkuste si kliknout na modrý odkaz a zde naleznete kontakty, které vám určitě pomohou. Tento člověk má totiž jednak znalosti a jednak zkušenosti. K tomu připočteme přehled, co se právě v této době nejvíce „nosí“ a vy máte po starostech. On vám zpracuje a později předloží návrhy a na účelné a moderní zařízení celého bytu, ba klidně i celého domu. Ušetřete si čas a nervy, a zadejte tuto práci jemu. Uvidíte, že budete spokojeni.